Kontakt

U Elektry 886/2E, Praha 9, CZ 198 00
+420 607027527
DPF: +420 724181801
info@pitstopservice.cz

Najdete nás v centru Prahy (Hloubětín) v ulici Poděbradská. Ve schůdné vzdálenosti od tramvajové zastávky "U elektry" nedaleko od zastávky metra "Hloubětín". Pokud jedete z ven z Prahy, tak Vás potěší krátká vzdálenost od obchodního centra Černý most spolu s dalšími dopravními možnostmi. 

Spojení MHD:

Pokud k nám jedete MHD, doporučujeme jako cíl nastavit tramvajovou zastávku "U Elektry" (Tram. linky 8,25,92,94) Praha 9 Hloubětín, na silnici Poděbradská. (Dobrá dostupnost např. ze zastávky metra Palmovka, Invalidovna, Hloubětín, Florenc, Nám. republiky atd.)

Ze zastávky jsou již vidět žlutočerné ukazatele k nám do Pit Stop servisu směr ulice U Elektry. Přičemž budete mít po pravé ruce BLEŠÍ TRHY Praha. Během chvilky uvidíte zelenou bránu viz fotografie do a jste u nás. 

Cesta autem:

Pokud k nám jedete autem, cílové místo je "U Elektry 886/2E 198 00 Praha 9 - Hloubětín". Najdete nás poblíž ulice Poděbradská. Pokud jedete směr Černý most, tak odbočíte doprava na ulici "U Elektry", pokud máte Černý most za zády odbočíte vlevo do stejné ulice. Na konci ulice najdete vjezd do areálu viz fotografie dole. Parkování je bez problému. 

V blízkosti najdete obchodní centrum Harfa a obchodní centrum Černý most. 

Vjezd do areálu, naše žlutočerná budova servisu na konci ulice nelze přehlédnout. Těšíme se na Vás.